Jdi na obsah Jdi na menu
 


krmivo

Purina PRO PLAN Puppy Large Athletic Lamb and rice

Pro štěňata velkých plemen atletického typu

cena.397 kb

VyDRŽí DVA týdny

Royal Canin Maxi Adult

Psi velkých plemen jsou od přírody temperamentní, nebo je k tomu nutí jejich práce, kde vydávají velké množství energie a většinu času stráví venku. Tento životní styl klade vyšší nároky na klouby a zvyšuje potřebu energie (snížení teploty z 15°C na 8°C zvýší potřebu energie o 25%). Vysoká stravitelnost. Kvůli jejich morfologickým a fyziologickým rysům mají psi velkých plemen citlivější trávení. Tato snížená tolerance trávení vyžaduje snížení objemu krmné dávky a vyšší koncentraci energie v krmivu. Dokonalé vstřebání výživných látek díky vysoce stravitelným složkám a uchování silné přirozené obranyschopnosti díky vysoké koncentraci vitamínu E a C a mastným kyselinám. Napomáhá správné srdeční funkci díky přídavku taurinu, který stimuluje srdeční stahy. Ochrana kloubů díky vysokému obsahu glukosaminu a chondroitinu a přítomnosti omega 3 mastných kyselin (z rybího oleje), které snižují riziko zánětu, zvláště v případě artritidy.

cena:500kb

VyDRŽí: TŘI TýDnY

Pedigree  Adult Maxi 15kg

Velké plemena v dospělosti zatěžují hlavně klouby. Tato receptura je obohacená o chondroprotec­tiva, která zlepšují zdraví kloubních chrupavek a kloubů.
Obsahuje také lněné semínko, které je zdrojem omega-3 mastných kyselin na podporu zdraví kůže, srsti a kloubů.

CENA:600KB

VIDRŽI:MĚSIC

Pedigree  Adult Dry drůbeží 15kg

Receptura je určena pro dospělé psy středních plemen s hmotností od 10 do 30kg.Je to kompletní, plně vyvážené krmivo vhodné pro tělo dospělého psa a pro psy v běžné fyzické kondici.

CENA:200kbb

vidrži jeden tejden? akdiš je to štěne tak 2 tejdny

PAMSKY

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

XEvil 4.0 download

(Mashahit, 12. 12. 2017 21:24)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

koupim

(hřibě, 31. 1. 2008 13:57)

koupim jidlo za 200 kbb