Achojík,chcete se zaregistrovat??Tak to jste tusprávně...vyplňte níže uvedený formulář a napište ho do komentíků a pak vyčkejte maximálně 1týden..a my vás zaregistrujeme a pak se můžete začít starat... a mužete je psat do komentaře. MUJ E-maij stajdenisek@seznam.cz
Formulář:
1)Přezdívka
2)E-mail
3)Jméno(křestní)
4)Funkce
5)Licence od VJF
a fotku mim pošlete na imejl
Komentáře
Přehled komentářů
Prodám hříbě 15 měsíční v dospělosti okolo 150 cm.Cena 15 000 kč.Meil martik125@seznam.cz
přihláška
(sasa, 9. 8. 2009 17:50)
1.sasa72721
2.sasapavlikova@seznam.cz
3.Saša
4.žádná
5.nemam
přihláška
(kikča, 11. 7. 2009 10:43)
přezdívka-KIKČA
E-mail-houba.svahova@gmail.com
jméno-Kristýna
Funkce-čištění koní
Licence-žádná zatím
přihláška
(Markéta, 30. 5. 2009 8:44)
1) Merky
2) marketa.kofronova@seznam.cz
3) Markéta
4) žádná (zatím)
5) jezdce
přihláška
(Marcela, 4. 4. 2009 23:01)
1:Maci
2:Maciii0013@seznam.cz
3:Marcela
4:mno asi trenér koní ale nemusí to bít nutné
5:jezdce
chci se přihlásit
(hřebec, 23. 1. 2009 11:25)1.hřebec.2.zuzana.vokata@seznam.cz...3.zuzka....4.kovář...5.nevim coto je............
Registace
(Denisa, 8. 1. 2009 19:14)
1)Přezdívka: bonaqa
2)E-mail: deniska1999-9@seznam.cz
3)Jméno(křestní):Denisa
4)Funkce:Trenér koní
5)Licence od VJF:Veterinář
a fotku mim pošlete na imejl:Jojo pošlu
ccccccccccc
(mmvvvvvvvvv, 24. 7. 2008 5:56)
Stáj pro pro potkany (ale také i pro jiné hlodavce) !! Můžete se registrovat a posílat si vzkazy které vám na váš účet píjdou dned po 5 vteřinách po odeslání .... vše je super tak se mrkněte na http://staj.czweb.org
Stáj pro pro potkany (ale také i pro jiné hlodavce) !! Můžete se registrovat a posílat si vzkazy které vám na váš účet píjdou dned po 5 vteřinách po odeslání .... vše je super tak se mrkněte na http://staj.czweb.org
Registrace
(Katka, 3. 6. 2008 21:19)
1) Skřítek
2)kacikmutantx12@seznam.cz
3)Katka
4) žádná
5) jezdce
Registrace
(fff, 5. 4. 2008 16:07)
1) Terča_50
2) Tereza.Langerova@seznam.cz
3) Tereza
4) Trenér koní
5) jezdce

hříbě
(martina, 22. 8. 2009 12:17)